Araç Grupları

Günlük kullanımlar için tercih edilen Binek araç grubuna ait yedek parçaları inceleyin. Araç sahibi olmak günümüzde hem çok önemli bir avantaj hem de bir sorun haline gelebilir. Araçların olası bozulmalarına karşı yedek parçaları bulunabilir olan bir binek araç modeli tercih etmek önemli bir belirleyici olarak önünüze çıkabilir. Özellikle binek araç yedek parça teminatı yapan ve satışı yapan birçok servis, araçlara uygun yedek parçalara sahip olup olmadığı konusunda sıkıntı yaşıyor olabilir. Bu nedenle çözüm ortağı olarak dünyada ve Türkiye’de olan tüm araçların yedek parçalarına sahip bir firma ile anlaşmak oldukça önemlidir. Binek araç grubuna göre farklılıklar gösterebilecek yedek parçaların dünyaca ünlü markalara ait ürünlerini kolay ve hızlı bir şekilde temin edebilmeniz için Genel Oto, 1954 yılından bu yana sektörün en önemli ve yenilikçi çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir.

BMW LAND ROVER MINI COOPER VOLKSWAGEN AUDI SEAT SKODA PORSCHE MERCEDES-BENZ SMART PEUGEOT CITROEN SAFFER

Ticari kullanım için tercih edilen Hafif Ticari Araç Grubuna ait yedek parçaları inceleyin. Ticarethaneye sahip olan küçük ve orta işletmelerin genellikle kullanmakta olduğu hafif ticari araç grubu gündelik olarak oldukça fazla kullanılmaları nedeni ile yedek parçaya en çok ihtiyacı olan araç grupları içerisine giriyor. Birçok markanın sahip olduğu hafif ticari araç grubu için yedek parça seçerken hem işletmeyi zarara uğratmayacak hem de en yüksek verimi alınabilecek bir tercih yapılması oldukça önemli olduğu için araçlar için yedek parçanın orjinal ve kaliteli olması müşteriler için oldukça önemlidir. Hafif Ticari araç grubuna göre farklılıklar gösterebilecek yedek parçaların dünyaca ünlü markalara ait ürünlerini kolay ve hızlı bir şekilde temin edebilmeniz için Genel Oto, 1954 yılından bu yana sektörün en önemli ve yenilikçi çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir.

MERCEDES-BENZ VOLKSWAGEN

Ticari kullanım için tercih edilen Ticari Araç Grubuna ait yedek parçaları inceleyin. Geniş ve büyük filoların belirli dönemlerde bakımları ve gerekli olması durumunda araç parçalarının güncellenmesi firmaların belirli aralıklarla devam ettirmesi gereken kontrolleridir. Bu kontrollerin yanı sıra olası arızalarda ise filolarının en kısa sürede yeniden çalışmaya dönmesi firmanın zararını en aza indirilmesini sağlayacaktır. Ticari araç grubuna göre farklılıklar gösterebilecek yedek parçaların dünyaca ünlü markalara ait ürünlerini kolay ve hızlı bir şekilde temin edebilmeniz için Genel Oto, 1954 yılından bu yana sektörün en önemli ve yenilikçi çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir.

DAF VOLVO SCANIA RENAULT TRUCKS MAN MERCEDES-BENZ LKW
×